Paslaugos

Miltelinis dažymas

Konsultuoju ir skaitau paskaitas apie miltelinį dažymą. Užsiimu dažymo technologija plačiąja prasme, ypač skirta mažoms dažykloms. Padedu parinkti milteliniam dažymui tinkamiausią technologinę įrangą ir technologiją. Aiškinu dažymo defektus ir atskleidžiu jų priežastis. Gilinuosi į paviršių paruošimo fosfatavimo ir chromatavimo temas. Savo paskaitose dėstau kaip atlikti saugų miltelinį dažymą, t. y., kaip įvertinti sprogimo riziką, tinkamai tvarkyti atliekas ir nuotekas. Padedu įdiegti aplinkai draugiškus sprendimus naudojant plovimo linijas.

Galvaninės dangos

Metalų apsaugai nuo korozijos naudojami įvairūs metodai. Vienas iš jų – galvaninės dangos. Paskaitose apie galvaniką gilinuosi į tokias temas kaip cinkavimas, chromavimas, nikeliavimas, anodavimas ir cheminis oksidavimas. Supažindinu su tokia specifine technologija kaip kadmiavimas. Aiškinu apie paviršių paruošimą prieš dengimą ir baigiamuosius galvaninių dangų apdirbimo procesus. Taip pat konsultuoju darbų saugos klausimais, profesinės rizikos vertinimu bei nuotekų ir atliekų tvarkymu. Kviečiu bendradarbiauti ir siūlau aukštą kokybę ir profesionalumą.

Darbų sauga

Sauga darbo vietoje yra labai svarbi, ypač dažymo patalpose. Skaitau paskaitas apie saugų darbą su įrenginiais. Siūlau darbų saugos konsultacijas ir profesinės rizikos vertinimą. Atsakau į daugybę klausimų, liečiančių saugų paviršių paruošimą prieš miltelinį dažymą. Padedu parinkti aukščiausios kokybės asmens apsaugos priemones. Sauga – tai sveikata, o ji yra svarbiausia. Kviečiu susipažinti su saugos darbo vietoje teorija ir praktika bei nelaimingų atsitikimų darbe prevencija.
Miltelinis dažymas, galvanika ir darbų sauga. Esu savo srities profesionalas ir mėgstu tai, ką darau. . Su malonumu dalinuosi savo žiniomis ir patirtimi.

Susisiekite su mumis

Darbo laikas